2-kanaals RCA audio-vezel optische Digitale audio converter stereo Audio Via glasvezel Extender Converter voor Broadcast systeem

Nieuw product

1 Items

Op voorraad

€52.76

Delen

Meer informatie

2-kanaals Audio-Glasvezel-Converter (RCA) ondersteunen 2channels Audio (RCA) over een multi-mode of de enkele-mode optische vezel.Deze vezel optische zender en glasvezel ontvanger worden meestal gebruikt in toepassingen voor Verhuur, Staging, Theater, Stadions, themaparken, Broadcast/Studio, CCTV audio-en Professionele AV-toepassingen, enzovoort, en zijn beschikbaar voor stand-alone of rack-mount installaties.FC, ST of SC optische aansluitingen is optioneel.

Plug-and-Play design zorgt voor een aanpassing van gratis installatie en de werking, en de optische aanpassingen zijn nooit verplicht.LED-indicatoren zijn bedoeld om direct bewaken van de systeem status.

Kenmerken

• 24-Bits Digitaal Gecodeerde Audio

• Ondersteuning voor Point-to-Point of Daisy-Chain connection

• Multimode Vezel zenden tot 4km zonder Optische Demping

• Single-Mode Vezel zenden tot 100km, zonder Optische Demping

• Geen EMI, RFI, Cross Talk of Video Vervorming en geen aardlussen

• LED-Indicatoren voor Instant Systeem Monitoring

• Stand-alone of Rack Mount in FVC14 Chassis

• Produceren volgens specificaties van de klant, het leveren van OEM -

Specificaties

Audio

Input/output Impedantie

600ohm(onbalans)

Max input/output voltage

3.0 Vp-p

Frequentie Bereik

10 Hz~29kHz @±3dB

SNR

> 70dB

Aansluiting

RCA

Elektrische En Mechanische

De Macht Van De Input-Eisen:

DC [email protected]

Power Adapter:

AC 900V~240V

Verbruik:

Stand-Alone Afmetingen:

104mm × 104mm × 28mm

Gewicht:

(inclusief Zender & Ontvanger ) 0,8 kg

Milieu

Werkende Temperatuur:

-20°C ~ +75°C

Temperatuur Bij Opslag:

-40°C ~ +85°C

Relatieve Vochtigheid:

0% ~ 95% (niet-condenserend)

MTBF:

>100.000 uur

Model

Vezel-Modus

Aansluiting

Golflengten

Optische Power Begroting

Max Transmissie

Afstand

Zender

Ontvanger

BAT040XX

BAR040XX

SM

FC/ST/SC

1310nm

18dB

25km

Tags: digital audio broadcasting universele, optische zender, audio uitzending, glasvezel zender, vezelschakelaar, glasvezel netwerk schakelaar, Audio Signaal, vezel optische schakelaar, de media van de vezel, audio-glasvezel.

Datasheet

Model Aantal JYD-2A-T/R
Voeding AC100V-240V(50-60HZ)
Merknaam sevenlayer
Type3 audio naar glasvezel
type1 fiber media converter
type4 balans audio
Type2 audio Digitaal fiber
Grootte 20*20*30CM
Transmissie afstand 20 km
Plug Type US
Naam van het Product RCA-audio aan op glasvezel
Golflengte 1310/1550nm
Item Type Optische Zender En Ontvanger

Recensies

Schrijf uw recensie

2-kanaals RCA audio-vezel optische Digitale audio converter stereo Audio Via glasvezel Extender Converter voor Broadcast systeem

2-kanaals RCA audio-vezel optische Digitale audio converter stereo Audio Via glasvezel Extender Converter voor Broadcast systeem

Gerelateerde producten: