GONGFENG 10PCS Nieuwe FTTH Ingesloten SC UPC Optische Glasvezel Fast Connector Snelle Koude Snelle Verbinding Kabel Telecom-Groothandel

Nieuw product

1 Items

Op voorraad

€7.12

-20%

€8.90

Delen

Meer informatie

GONGFENG 10PCS Nieuwe FTTH Ingesloten SC UPC Optische Glasvezel Fast Connector Snelle Koude Snelle Verbinding Kabel Telecom-Groothandel

Preferentiële installatie van honderd

De demping van 50 dB

Model: SC/UPC-P

Optische vezels: 2 * 3 schijf optische kabel

Verlies: 0.3 dB (MAX0.5)

De return loss is niet minder dan 50dB

Temperatuur verandering: 0.5 dB onder (-40 ~ +75 C)

Temperatuur: -40 ~ +75

HET HETE VERKOPEN !!!!!!!!

Tags: 3mm gloeidraad aansluiting, aansluiting glasvezel sc, 1x16, connector sc upc, ftth-tool, fc upc-aansluiting, sc upc-aansluiting 20, vezel jumper, spc telecom, anycubic kabel connector.

Datasheet

Return Loss 50dB of hoger
Van Toepassing Op Modus single-mode en multimode
Merknaam GONGFENG
Model Aantal SC/UPC-P-Connector
Lengte Product 60 mm
- Product model SC/UPC - P
Toepassing van de optische vezel 2.0 * 3.0 schijf type optische vezelkabel
Tussenschakeldemping 0.03 dB of minder

Recensies

Schrijf uw recensie

GONGFENG 10PCS Nieuwe FTTH Ingesloten SC UPC Optische Glasvezel Fast Connector Snelle Koude Snelle Verbinding Kabel Telecom-Groothandel

GONGFENG 10PCS Nieuwe FTTH Ingesloten SC UPC Optische Glasvezel Fast Connector Snelle Koude Snelle Verbinding Kabel Telecom-Groothandel

Gerelateerde producten: